Vinařství

Jsme malé rodinné vinařství z Velkých Pavlovic, zabývající se pěstováním vinné révy a jejich následným zpracováním v lahodný mok. Víno vyrábíme z hroznů pocházejících z velkopavlovické vinařské oblasti, pěstované v těch nejlepších viničních tratích.

Naše vinařství vám nabídne spektrum jakostních, přívlastkových i speciálních vín, připravovaných tradičními postupy i možnost posezení v poklidné atmosféře vinného sklepa.

Přijďte ochutnat vína z vinařství oceněného Zlatou medailí Salon vín ČR roku 2023 a 2024

Jsme zapojeni do turistického programu otevřených sklepů. Naše vinařství se může také pochlubit úspěchy na různých výstavách vín např. Salon vín ČR, Danube Wine Challenge, Hustopečská zlatá pečeť, FESTWINE, MUN-DUS, atd.

Vína z našeho vinařství jsou vyráběna šetrným způsobem zahájeným už při ruční sklizni hroznů, přes šetrné lisování, odkalení a zakvašení. Toto zpracování je předpokladem pro pěkná a mnohdy až vyjímečná vína z Velkých Pavlovic.

 

 

loading

Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací